آراد برندینگ
سرخط خبرها
خانه / رب گوجه یک کیلویی / خرید رب گوجه در وزن یک کیلویی

خرید رب گوجه در وزن یک کیلویی

خرید رب گوجه در وزن یک کیلویی ،آماده است تا انتخاب را برای شما هموطنان آسان کند تا در هرکجا که هستید به اطلاعات، دسترسی کامل داشته باشید.

خرید رب

مشخصات برای سایت خرید رب گوجه یک کیلویی

  1. رب گوجه در قوطی فلزی بسته بندی می گردد.
  2. تریبات آن رب گوجه خالص و نمک می باشد.
  3. رب گوجه در قوطی فلزی با بریکس 27% و 20-18% تولید می گردد.
  4. درب قوطی

خرید رب

مشخصات بسته بندی رب گوجه یک کیلویی

  • رب گوجه با درب معمولی و ساده
  • رب گوجه با درب آسان بازشو
  • رب گوجه با درب آسان بازشو و درپوش پلاستیکی

شرکت صنایع خزر عصاره وارنا این اطمینان را به مصرف کنندگان خود می دهد. که  رب گوجه فرنگی تولید شده، کاملا رب گوجه ارگانیک و طبیعی بوده و بدون مواد افزودنی و تقویت رنگ بدست آمده است.

مرکز خرید رب گوجه فرنگی

به دنبال مرکز خرید رب گوجه فرنگی در وزن یک کیلو می باشید؟ می خواهید با این مرکز خرید و از نام محصول تولیدی آن آگاهی پیدا کنید؟ ما شما را با شرکت صنایع غذایی خزر عصاره وارنا تولید کننده و پخش کننده رب گوجه فرنگی های یک کیلویی با نام تجاری چی چی لاس و منجی آشنا می کنیم. این شرکت تولیدی صنعتی محصولات ربی خود را با کیفیت بسیار مرغوب و به صورت کاملا طبیعی که مورد تایید استاندارد جهانی است پس از تولید و بسته بندی در بازارهای داخلی و خارجی توزیع می کند. شما با خرید این محصول مطمئنا خواهان استفاده از محصولات دیگر این شرکت خواهید شد.

خرید رب

قیمت رب گوجه فرنگی

به طور کلی قیمت رب گوجه فرنگی به روز بوده و به دلیل تغییر قیمت ارز، نرخ ثابتی را نمی توان در نظر گرفت. همچنین برای خرید محصولات رب گوجه فرنگی با هر برندی به صورت روزانه اطلاعات قیمت را از تولید کنندگان و شرکتت های پخش دریافت نمایید.شرکت تولیدی صنایع غذایی خزر عصاره وارنا آماده پاسخگویی به شما مصرف کنندگان عزیز می باشد. گفتنی است، رب گوجه فرنگی چی چی لاس بسیار با کیفیت بوده و با اطمینان می توانید این محصول را که منحصرا متعلق به شرکت خزر عصاره وارنا می باشد، خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نام مدیر مجموعه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120000000
شماره تلفن ثابت:01100000000
شماره فکس:01100000000
پست الکترونیکی: email@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

رب گوجه

قیمت عمده رب گوجه فرنگی یک کیلویی

قیمت عمده رب گوجه فرنگی به طور کلی هر روز رو به افزایش است و …